OFERTA NASZEJ HURTOWNI SZKŁA

szkło zwykłe

SZKŁO ZWYKŁE

szkło optiwhite

SZKŁO OPTIWHITE

szkło barwione w masie

SZKŁO BARWIONE W MASIE

szkło refleksyjne

SZKŁO REFLEKSYJNE

szkło niskoemisyjne

SZKŁO NISKOEMISYJNE

szkło zbrojonek

SZKŁO ZBROJONE

szkło laminowane

SZKŁO LAMINOWANE

szkło lakierowane

SZKŁO LAKIEROWANE

szkło satynowe

SZKŁO SATYNOWE

szkło ornamentowe

SZKŁO ORNAMENTOWE

szkło kominkowe

SZKŁO KOMINKOWE

lustra

LUSTRA szkło bezbarwne 

szkło zwykłe Szkło bezbarwne.
Szkło bezbarwne to szkło zwykłe o charakterystycznym dla zwykłego szkła odcieniem zielonego, widocznym szczególnie na krawędziach. Szkło to jest najczęściej używanym rodzajem szkła,znajduje zastosowanie w budownictwie jak i we wnętrzach.
Szkło bezbarwne dostępne jest w grubościach 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15 oraz 19 mm.
Float bezbarwny może być poddawany jest dalszej obróbce w celu uzyskania szkła hartowanego, klejonego czy laminowanego. Znajduje szerokie zastosowanie między innymi w drzwiach i oknach, witrynch i przeszkleniach, daszkach, balustradach czy innych elementach budowlanych oraz wykończenia wnętrz.

 szkło OptiWhite

szkło optiwhiteSzkło extra białe OptiWhite
- szkło odbarwione czyli pozbawione charakterystycznego dla zwykłego szkła odcienia zielonego. Stosowane jest tam gdzie istotna jest niezmieniona barwa, często stosuje się je w witrynach ekspozycyjnych, gablotach muzealnych, itp.
Szkło OptiWhite jest także produktem wyjściowym używanym przy produkcji innych rodzajów szkła takich jak: szkło hartowane, laminowane i lakierowane, satynowe czy szkło piaskowane. Szkło OptiWhite to także materiał produkcyjny naszych wyrobów jak kabiny prysznicowe, panele kuchenne, meble, drzwi i przeszklenia oraz tam gdzie wymagana jest niezakłucona widoczność i odwzorowanie barw.


 szkło barwione w masie 

Szkło barwione w masie- zwane także szkłem antisol, to szkło powstałe przez dodanie składników powodujących zabarwienie masy szklanej w procesie jego produkcji. Dzięki zabarwieniu szkło uzyskuje dodatkowe walory estetyczne oraz właściwości przeciwsłoneczne.
Szkło barwione w masie ma zastosowanie zarówno jako materiał przy produkcji kabin prysznicowych, ścianek działowych, drzwi i balustrad a także w meblach, frontach kuchennych,itp.
Szkło barwione prezentuje się doskonale zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Szkło dostępne jest w odcieniach grafitu, brązu i niebieskiego.
antisol brąz

BRĄZ

antisol niebieskie

NIEBIESKIE

antisol grafit

GRAFIT

antisol ciemny grafit

CIEMNY GRAFIT

 szkło refleksyjne 

szkło zwykłe Szkło refleksyjne.
Szkło refleksyjne to szkło o powierzchni pokrytej specjalną powłoką z tlenków metali lub metali szlachetnych, która ma za zadanie odbijać promieniowanie UV. Szkło takie jest przeciwsłoneczne, posiada wysoki współczynnik odbicia światła, co przekłada się na ograniczenie jasności oświetlenia oraz nagrzewania pomieszczeń. Powłoka zastosowana na szkle jest odporna na ścieranie i trwała. Szkło refleksyjne posiada właściwości ograniczające widoczność z zewnątrz, co sprzyja poczuciu komfortu i intymności. Szkło refleksyjne może być barwione co jest dodatkową cechą przy projektowaniu nowoczesnych elewacji. Ze szkła refleksyjnego coraz chętniej korzystają również właściciele domów prywatnych.


 szkło niskoemisyjne 

szkło zwykłe Szkło niskoemisyjne.
Efektem działania szkła niskoemisyjnego jest odbijanie długofalowego promieniowania cieplnego (emitowanego przez urządzenia grzejne, oświetlenie i użytkowników budynków) z powrotem do budynku. Przezroczysta powłoka wciąż pozwala na przedostawanie się krótkofalowego promieniowania słonecznego. Szkło niskoemisyjne odbija energię z powrotem do wnętrza budynku, dzięki czemu utrata ciepła jest o wiele niższa niż w wypadku zwykłego szkła float. Ponadto różne rodzaje szkła niskoemisyjnego umożliwiają bierne pozyskiwanie różnych ilości energii słonecznej, co pozwala na ograniczenie wymogów grzewczych i kosztów ogrzewania, szczególnie w zimniejszych miesiącach.


 szkło zbrojone 

szkło zwykłe Szkło zbrojone.
Jest to szkło, które powstaje poprzez wykorzystanie metody walcowania. Wewnątrz tego szkła wbudowana jest stalowa siatka, na wzór kwadratowych oczek o średnicy ok. 13mm. Dzięki tej siatce zwiększa się bezpieczeństwo szyby, gdyż podczas uderzenia lub rozbicia nie rozpada się ona na drobne kawałeczki. Szkło refleksyjne posiada właściwości ograniczające widoczność z zewnątrz, co sprzyja poczuciu komfortu i intymności. Szkło refleksyjne może być barwione co jest dodatkową cechą przy projektowaniu nowoczesnych elewacji. Ze szkła refleksyjnego coraz chętniej korzystają również właściciele domów prywatnych.


 szkło laminowane 

szkło zwykłe Szkło laminowane.
Szkło laminowane dekoracyjne to co najmniej dwie tafle szkła połączone ze sobą folią. Użyta folia może być przezroczysta, matowa, kolorowa, lub wzbogacona o grafikę co nada wnętrzu unikalnego charakteru. Laminować można również zdjęcia, tapety, materiały itp. Szkło laminowane jest wytrzymałe i bezpieczne, w razie stłuczenia wszystkie elementy pozostają na folii, a grafika umieszczone wewnątrz jest chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych zwiększając jej trwałość. Idealne do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych, frontach, meblach, szafach, panelach kuchennych ale także w kabinach prysznicowych, przeszkleniach, balustradach czy daszkach szklanych.


 szkło lakierowane

szkło zwykłe Szkło lakierowane.
Szkło lakierowane to wielkie możliwości w tworzeniu nowoczesnych aranżacji, bardzo popularne wśród architektów i projektantów. Idealny do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych. LacobelSzkło Lacobel (Colorimo) to świetny dodatek do nowoczesnych aranżacji, bardzo popularny wśród architektów i projektantów. Idealny do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych. Jego nowoczesny wygląd spełnia wymogi narzucone przez najnowsze światowe
 szkło satynowe 

szkło zwykłe Szkło satynowe
szkło satynowe to szkło o zmniejszonej przezroczystości i przepuszczalności światła. Jest szkłem dekoracyjnym, dostępnym w różnych grubościach i różnej przepuszczalności światła.
Znajduje szerokie zastosowanie, zarówno w meblarstwie, elementach wnętrz, przeszkleniach i ściankach szklanych czy drzwiach.
Nadaje się także jako materiał produkcyjny przy wytwarzaniu szkła klejonego, hartowanego czy szkła z grafiką.
 szkło ornamentowe 

szkło zwykłe Szkło ornamentowe
Szkło ornamentowe to szkło ozdobne posiadające wytłoczony wzór, dostępnym w różnych grubościach i różnej przepuszczalności światła.
Znajduje zastosowanie głównie w meblarstwie i elementach wyposażenia wnętrz.

Dostępne wzory szkła ornamentowego:

delta

DELTA

estriado

ESTRIADO

estriado

FLUTES

estriado

KATHEDRAL

estriado

KRALIKA

estriado

LALVIA

estriado

LALVIA BRĄZ

estriado

LISTRAL

estriado

MASTER LENS

estriado

MASTER RAY

estriado

MASTER SHINE

estriado

MASTER SOFT

estriado

MONUMENTAL

estriado

MONUMENTAL ORANGE

estriado

MORESCO

estriado

NIAGARA

estriado

RÓŻA

estriado

SILVIT

estriado

SILVIT ORANGE

estriado

SILVIT BRĄZ

estriado

VISION

estriado

VISION BRĄZ

estriado

WATERDROP

estriado

WATERDROP ORANGE

estriado

WATERFALL

estriado

WATERFALL BRĄZ

estriado

ŻALUZJA

estriado

ZEFIRO

estriado

ZEFIRO BRĄZ

estriado

ZEFIRO ORANGE

estriado

ZEFIRO

 szkło kominkowe 

szkło zwykłe Szkło kominkowe.
Szkło kominkowe to szkło specjalne szkło ceramiczne przeznaczone do wkładów komikowych. Dzięki swojej wyjątkowo niewielkiej rozszerzalności cieplnej szkło ceramiczne jest wytrzymałe na bardzo znaczne wahania temperatur. Posiadamy w ofercie szkło kominkowe w dowolnym formacie, . Posiadamy w sprzedaży takżę szkło kominkowe samoczyszczące.

 lustra 

Lustra.
Centrum Szkła Wiercińscy posiada szeroką ofertę luster o różnym zabarwieniu i stylistyce.
Oferujemy docięcie na wymiar,również w nietypowych kształtach, fazowanie krawędzi, szlifowanie i wiercenie otworów.
Ponadto oferujemy oprawę luster, posiadamy bogaty asorytment ram i opraw.

estriado

CLEAR VISION

estriado

ANTYCZNE

estriado

BRĄZOWE

estriado

GRAFITOWE

estriado

NIEBIESKIE

estriado

SREBRNE

estriado

ZŁOTE

estriado

WENECKIE